Oud lid Dirk Rorije overleden

Afgelopen zondag is op 64 jarige leeftijd ons oud lid Dirk Rorije overleden.

Dirk was een groot aantal jaren actief als vrijwilliger bij onze vereniging. Zo is hij verenigingsscheidsrechter geweest bij onze club en ook is hij jarenlang de vaste grensrechter geweest bij ons eerste elftal!

 

Zijn vrouw Geertje heeft zich in het verleden ook ingezet als vrijwilliger voor onze vereniging evenals hun dochters Marjolein en Patricia, die dat nog steeds doen!

 

Er is gelegenheid tot condoleren, woensdag 23 december van 14.15 – 14.45 uur in uitvaartcentrum Memento Mori, Brinklaan 4a te Heerde. Aansluitend zal er om 15.00 uur een afscheidsdienst gehouden worden. De crematie daarna is in besloten kring.

 

Wij wensen de familie veel sterkte met het verlies!

 

s.v. Wissel