Ereleden Benoemd  
Kanis, J. Erevoorzitter 08-06-1989  
Emst, E. van † Erelid 28-05-1973 10-12-1998 †
Brummel, H.C. Erelid 02-06-1993  
Jong, H. de † Erelid 01-11-1999 28-01-2013 †
Nikkels, E.J. † Erelid 02-06-1993 18-03-2004 †
Reinders, C. Erelid 17-11-2008  


Leden van verdienste Benoemd  
Brummel-Hanekamp, G. † Lid van verdienste  02-06-1993  17-03-2011†
Gezel-van Heemskerk, I. Lid van verdienste  05-05-2003  
Gorkink, J. † Lid van verdienste Postuum benoemd per 06-02-1995  05-01-1995†
Graaf, A. de Lid van verdienste  05-05-2003  
Graaf, W. de Lid van verdienste  18-05-1992  
Groot, H. de † Lid van verdienste  02-06-1993  03-12-2014†
Horst-Vosselman, D. van der Lid van verdienste  14-12-1992  
Huis in 't Veld, T. Lid van verdienste  05-05-2003  
Jong, H. de † Lid van verdienste  02-06-1993  28-01-2013†
Jong, J. de † Lid van verdienste  02-06-1993  15-04-2011†
Kasper, F. Lid van verdienste  05-05-2003  
Koetsier, G. Lid van verdienste  02-06-1993  
Leupen, J.M. Lid van verdienste  02-06-1993  
Limburg, G. van † Lid van verdienste  02-06-1993  14-05-2009†
Lokhorst, H. Lid van verdienste  02-06-1993  
Lokhorst, H.P. † Lid van verdienste  02-06-1993  19-11-1994†
Platje, J. Lid van verdienste  02-06-1993  
Reezigt, H. Lid van verdienste  05-05-2003  
Regterschot-van der Wal, W. † Lid van verdienste  05-05-2003  23-01-2011†
Sanders, G. Lid van verdienste  02-06-1993  
Scholten, G. Lid van verdienste  05-05-2003  
Stoter, H. Lid van verdienste  02-06-1993  
Woutersen, H. Lid van verdienste  05-05-2003